Benim Sosyal Medyacım Forum
Sosyal Paylaşım Platformumuz Açıldı.! - Baskı Önizleme

+- Benim Sosyal Medyacım Forum (https://forum.benimsosyalmedyacim.com)
+-- Forum: Benim Sosyal Medyacım (https://forum.benimsosyalmedyacim.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Duyurular / Güncellemeler (https://forum.benimsosyalmedyacim.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Konu Başlığı: Sosyal Paylaşım Platformumuz Açıldı.! (/showthread.php?tid=335)Sosyal Paylaşım Platformumuz Açıldı.! - admin - 31-01-2019

Merhaba Değerli Benim Sosyal Medyacım Üyeleri...


Sizlere daha önceden duyurduğumuz gibi Sosyal Paylaşım Platformumuz Gün İtibarı İle Açıldı.!


Sitemizin Adı  ;  Benim Sosyal Medyam
Peki Nedir Bu Benim Sosyal Medyam.?


Arkadaşlar ;  Benim Sosyal Medyam Üzerinden Admin Mehmet Gök'ü Takip Eden Her Kullanıcı BELİRSİZ Gün Ve BELİRSİZ Saatlerde  Hediye TL / Jeton / VİP Kupon Kodu Kazanacak. 

Nasıl.?  Belirttiğimiz Gibi Belirsiz Gün Ve Saatlerde Admin Kendi Hesabında Örneğin 50 Kişinin Kullanabiliceği 5000 Jeton Kupon Kodu Paylaşacak , Veya 5 TL Kupon Kodu. Bu Kupon Kodlarını Paylaşacağı Gün Ve Saat Belirsiz Olacağı İçin , Siteyi En Çok Takip Eden Kullanıcılar Bu Kupon Kodlarından Yararlanabilicek.


Sitemizde Şuanlık Sadece Referans Sistemi Etkin ; Getirdiğiniz Her Referansdan 0,5 Krs Para Kazanacaksınız Hesabınızda Biriken Bakiyeyi Çekim Tutarı Karşıladığında Çekebiliceksiniz. İlerleyen Zamanlarda Benzer Sitelerde Olduğu Gibi Paylaşım Yap Krş Kazan / Yorum Yap Krş Kazan Tarzı Etkinlikler Gelecek.

Kurallar ; Her Üye Yalnızca 1 Hesap Açabilir , Multi Hesap Tespit Edildiğinde Bütün Hesapları Süresiz Banlanır Ve İP / MAC Adresleri Her İki Siteden Yasaklanır.

Diğer Site Kuralları , Site İçerisinde Yazıyor Lütfen Okuyalım.

Site Adresi : http://benimsosyalmedyam.com
Önemli Not  :  Site Dili İngilizceden Türkçeye Çevrilmiştir , Site İçerisinde Anlamsız Türkçe Kelimeler / İngilizce Kelimeler Tespit Edip benimsosyalmedyam.com ADRESİNDEKİ ADMİNLERE MESAJ ATTINIZ. Belirten Kullanıcılar Ödüllendirilecektir.