Benim Sosyal Medyacım Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sosyal Paylaşım Platformumuz Açıldı.!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Değerli Benim Sosyal Medyacım Üyeleri...

Sizlere daha önceden duyurduğumuz gibi Sosyal Paylaşım Platformumuz Gün İtibarı İle Açıldı.!

Sitemizin Adı  ;  Benim Sosyal Medyam

Peki Nedir Bu Benim Sosyal Medyam.?

Arkadaşlar ;  Benim Sosyal Medyam Üzerinden Admin Mehmet Gök'ü Takip Eden Her Kullanıcı BELİRSİZ Gün Ve BELİRSİZ Saatlerde  Hediye TL / Jeton / VİP Kupon Kodu Kazanacak. 

Nasıl.?  Belirttiğimiz Gibi Belirsiz Gün Ve Saatlerde Admin Kendi Hesabında Örneğin 50 Kişinin Kullanabiliceği 5000 Jeton Kupon Kodu Paylaşacak , Veya 5 TL Kupon Kodu. Bu Kupon Kodlarını Paylaşacağı Gün Ve Saat Belirsiz Olacağı İçin , Siteyi En Çok Takip Eden Kullanıcılar Bu Kupon Kodlarından Yararlanabilicek.

Sitemizde Şuanlık Sadece Referans Sistemi Etkin ; Getirdiğiniz Her Referansdan 0,5 Krs Para Kazanacaksınız Hesabınızda Biriken Bakiyeyi Çekim Tutarı Karşıladığında Çekebiliceksiniz. İlerleyen Zamanlarda Benzer Sitelerde Olduğu Gibi Paylaşım Yap Krş Kazan / Yorum Yap Krş Kazan Tarzı Etkinlikler Gelecek.

Kurallar ; Her Üye Yalnızca 1 Hesap Açabilir , Multi Hesap Tespit Edildiğinde Bütün Hesapları Süresiz Banlanır Ve İP / MAC Adresleri Her İki Siteden Yasaklanır.

Diğer Site Kuralları , Site İçerisinde Yazıyor Lütfen Okuyalım.

Site Adresi : http://benimsosyalmedyam.com

Önemli Not  :  Site Dili İngilizceden Türkçeye Çevrilmiştir , Site İçerisinde Anlamsız Türkçe Kelimeler / İngilizce Kelimeler Tespit Edip benimsosyalmedyam.com ADRESİNDEKİ ADMİNLERE MESAJ ATTINIZ. Belirten Kullanıcılar Ödüllendirilecektir.